PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Kuchnia, której Państwo planujecie zakup poza pięknym wyglądem i odpowiedniej klasy sprzętem AGD, powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb i stylu życia użytkownika. Aby to uzyskać należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń i walory każdej kuchni. Aby przybliżyć Państwu tematykę optymalnej zabudowy przestrzeni zapraszamy do zapoznania się z kilkoma z wielu rozwiązań, które mamy możliwość zastosowania w kuchni Waszych marzeń.

LE MANS zwany potocznie "Nerką" - jest system dwóch w pełni wysuwanych półek instalowanym w szafkach narożnych. Rozwiązanie wybierane przez klientów ceniących wygodę i ergonomię. Półki te wykorzystywane są na garnki, talerze, sprzęt AGD (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Gniazda elektryczne / kaseta z gniazdami wysuwanymi z blatu. Zazwyczaj stosowane w wyspach kuchnnych bądź miejscach gdzie użytkownik kuchni będzie potrzebował szybkiego dostepu do zasilenia elektrycznego. Obudowy występują w róznych kolorach (kliknij na zdjecie aby powiększyć)

Cargo niskie jest rozwiązaniem do przechowywania słoików, ziół, przypraw, napojów, chemi gospodarczej itp. Proste w obsłudze, doskonale zorganizowane przechowywanie. Stosowane w szafkach o szerokości od 15cm do 60cm (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Cargo wysokie zwane podręczną spiżarką służące do przechowywania żywności, chemi gospodarczej, sprzętu AGD itp.(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Szuflady z cichym domykiem oraz pełnym wysuwem, maksymalny konfort dla użytkownika po wysunięciu szuflady uzyskujemy pełen dostęp do rzeczy znajdujących się w środku. Obciążenie jakie można przenosić na prowadnice to aż do 80kg w zależności od wybranego modelu (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Podmośniki mechaniczne szafek górnych Aventos BLUM, lekkie otwieranie oraz cichy domyk, dożywotnia gwarancja producenta okuć. Proszę zwrócić uwagę na estetyczną zabudowe okapu podszafkowego oraz rury odprowadzającej. Zabudowa ta świadczy o wykończniu mebli w najdrobniejszym szczególe (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Oświetlenie dolnego cokoła wykonane w technologii LED 48 diód na mb światło neutralne. Aluminiowa listwa LED została wefrezowana w dolny wieniec szafek po czym zainstalowano zaślepkę w kolorze mlecznym. Efekt jak na zdjęciu (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Oświetlenie LED pod szafkami wiszącymi wykonane w technologii LED 48 diód na mb światło neutralne. Alumioniowa listwa LED została wefrezowana w wieniec szafki wiszącej następnie zainstalowano zaślepkę w kolorze mlecznym (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Oświetlenie punktowe LED, okrągłe oprawy ze zintergowanymi diodami LED zostały wpuszczane w korpus szafki wiszącej (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Wytłoczka na sztućce wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, docięta na odpowiedni wymiar idealnie przylega do wnętrza szudflady (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Zmywarka pod piekarnikiem - nietypowe połącznienie piekarnika i zmywarki w jednym "słupku". Rozwiązanie zazwyczaj stosowane w małych aneksach kuchennych gdzie priorytetem jest pomieszczenie wszystkich niezbędnych sprzętów AGD oraz wygospodarowanie jak największej ilości szafek i szuflad. Technologia montażu opracowana przez Naszą firmę pozwala w razie potrzeby wysunąć / zdemontować / wymienić zmywarkę nienaruszając pozostałej części zabudowy meblowej (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Podnośniki frontów szafek wiszących Aventos BLUM, łatwe, lekkie otwieranie oraz cichy domyk przy zamykaniu. Możliwość instalacji z systemem Servo-drive / sterowaniem elektronicznym (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Wysoka szuflada podzlewowa stosowana często w nowoczesnych kuchniach na wymiar. Możliwość zainstalowania z systemem Servo-drive tzn. otwieranie bez użycia rąk, wystarczy dotkąć frontu np.kolanem a szuflada wysunie się autoamatycznie (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Bezlistwowe łączenie blatów zaciętych na maszynach CNC, idealne pasowanie zapewnia estetyczny wygląd, wygodę użytkowania oraz uniemozliwia dostawanie się pomiędzy blaty okruchów, pyłów itp. (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Szuflada w szufladzie czyli wewnętrzna szuflada z cichym domykiem i pełnym wysuwem, maksymalny konfort dla użytkownika po wysunięciu szuflady uzyskujemy pełen dostęp do rzeczy znajdujących się w środku. (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Magic-Corner system dwóch w pełni wysuwanych koszy stosowany w szafkach narożnych. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla klientów ceniących sobie wygodę i ergonomię. System najczęściej wykorzystywany do przechowywania sprzętu agd, garnków itp. (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Space Tower BLUM – zwany wysokim cargiem. System pięciu wewnętrznych szuflad zainstalowanych w słupku. Ładowność systemu to aż 150kg (5x30kg). Pełen wysuw szuflad, dostęp do zawartości z trzech stron, system cichego domyku to tylko niektóre z zalet Space Tower. (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

spiżarka - półki (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)