O NAS

Prestigeart to prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Sochaczewie, Pruszkowie i Warszawie (tworząc grupę kuchnie na wymiar Sochaczew, kuchnie na wymiar Pruszków, kuchnie na wymiar Warszawa), skupiająca się na aranżacji mebli kuchennych oraz zabudowie w szafy wnękowe. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego (Sochaczew, Warszawa, Pruszków i okolice) oraz łódzkiego (Łowicz, Skierniewice i okolice). Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi oraz różnorodności świadczonych usług zdobywa coraz większe zaufanie klientów.
Do produkcji mebli kuchennych oraz szaf wykorzystujemy szeroki wachlarz wzornictwa i materiałów: MDF folia, lakier, fornir, drewno, laminat. Asortyment materiałów pozwala na swobodne dostosowywanie się do Państwa potrzeb estetycznych i finansowych.
Nasze meble kuchenne wyposażone są w akcesoria i okucia renomowanych i sprawdzonych na europejskim rynku firm tj. Blum, GTV, Gamet, Peka, Grass, Rejs, których stylistyka odpowiada najnowszym trendom przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen.

JAK DZIAŁAMY

Wycenę Państwa kuchni na wymiar, szaf możemy wykonać na kilka sposobów:

  • wycena zdalna - jeżeli posiadacie Państwo projekt techniczny, wizualizację lub wykonany odręcznie rysunek kuchni na wymiar, możecie je przesłać do Nas drogą e-mailową a w ciągu kilku godzin poznacie wstępną wycenę.

  • wycena w biurze – po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym zapraszamy Państwa do Naszego biura, gdzie przedstawimy próbki materiałowe, kolorystyczne oraz zapoznamy Państwa z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Na miejscu wykonamy wstępny projekt kuchni z zastosowaniem ergonomicznego ustawienia mebli oraz dokonamy wyceny.

  • wycena u klienta – po uzgodnieniu telefonicznym przyjeżdżamy do klienta. Na miejscu przedstawiamy próbki materiałowe, kolorystyczne, dokonujemy pomiaru pomieszczenia, razem z inwestorem wykonujemy wstępny projekt kuchni na wymiar z zachowaniem ergonomicznego i funkcjonalnego rozstawienia mebli. Zgromadzone dane zabieramy do biura gdzie dokonujemy wyceny. Klient otrzymuje szczegółową wycenę drogą e-mailową.

  • Wszystkie powyższe formy wyceny są bezpłatne.

    Będzie Nam niezmiernie miło, jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z Naszą firmą. W takim przypadku współpraca będzie wyglądała następująco:

  • Projekt kuchni - Na podstawie wstępnej wyceny i ustaleń wykonujemy projekt trójwymiarowy oraz techniczny Państwa kuchni na wymiar, przedstawiamy go oraz modyfikujemy, jeżeli klient zdecyduje się na zmiany.

  • Umowa – podczas podpisywania umowy ustalamy szczegóły dotyczące kuchni na wymiar: wspólnie analizujemy projekt, wybieramy rodzaj materiałów, podzespołów, kolorystykę frontów itp. Szczegóły zawarte w umowie są dla Państwa gwarancją bezpiecznej realizacji projektu.

  • Realizacja – po podpisaniu umowy, dokonaniu przez Państwa przedpłaty przystępujemy do realizacji. W ustalonym czasie powinniśmy otrzymać od Państwa szczegółowy wykaz sprzętu AGD, my natomiast prześlemy do akceptacji Inwestora: wizualizację 3D, projekt techniczny mebli kuchennych oraz projekt techniczny przyłączy wod-kan, elektrycznych i wentylacyjnych. Jeżeli projekty zostaną przez Państwa zaakceptowane, czas wykonania kuchni na wymiar w zależności od wybranych materiałów oraz skomplikowania projektu wynosi od 2 do 6 tygodni.


  •