JAK DZIAŁAMY

Po wstępnej rozmowie telefonicznej ustalamy dogodną dla Państwa formę wyceny: w siedzibie Naszego biura w Sochaczewie, Pruszkowie lub u Państwa w domu. Jeżeli mają Państwo wstępny projekt mebli kuchennych lub szafy wyceniamy go na miejscu lub zdalnie /drogą e-mail/. Jeżeli nie - dokonujemy pomiarów i wspólnie ustalamy wstępną aranżację, czyli wybieramy styl mebli kuchennych, rodzaj materiałów, wyposażenie, kolorystykę, okucia. Następnie wykonujemy projekt mebli kuchennych lub szafy. Jeżeli Państwo zaakceptują przedstawiony szkic, przygotowujemy wizualizację 3D. Teraz decyzja należy do Państwa. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie przez nas mebli kuchennych lub szafy podpisujemy umowę, dokonują Państwo przedpłaty i przystępujemy do realizacji. Czas oczekiwania w zależności od projektu wynosi od 3 do 6 tygodni.


WYCENA

Wycenę Państwa kuchni na wymiar, szaf możemy wykonać na kilka sposobów:

 • wycena zdalna - jeżeli posiadacie Państwo projekt techniczny, wizualizację lub wykonany odręcznie rysunek kuchni na wymiar, możecie je przesłać do Nas drogą e-mailową a w ciągu kilku godzin poznacie wstępną wycenę.

 • wycena w biurze – po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym zapraszamy Państwa do Naszego biura, gdzie przedstawimy próbki materiałowe, kolorystyczne oraz zapoznamy Państwa z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Na miejscu wykonamy wstępny projekt kuchni z zastosowaniem ergonomicznego ustawienia mebli oraz dokonamy wyceny.

 • wycena u klienta – po uzgodnieniu telefonicznym przyjeżdżamy do klienta. Na miejscu przedstawiamy próbki materiałowe, kolorystyczne, dokonujemy pomiaru pomieszczenia, razem z inwestorem wykonujemy wstępny projekt kuchni na wymiar z zachowaniem ergonomicznego i funkcjonalnego rozstawienia mebli. Zgromadzone dane zabieramy do biura gdzie dokonujemy wyceny. Klient otrzymuje szczegółową wycenę drogą e-mailową.

 • Wszystkie powyższe formy wyceny są bezpłatne.
  Będzie Nam niezmiernie miło, jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z Naszą firmą. W takim przypadku współpraca będzie wyglądała następująco:


  PROJEKT

 • Projekt kuchni - Na podstawie wstępnej wyceny i ustaleń wykonujemy projekt trójwymiarowy oraz techniczny Państwa kuchni na wymiar, przedstawiamy go oraz modyfikujemy, jeżeli klient zdecyduje się na zmiany.


  UMOWA

 • Umowa – podczas podpisywania umowy ustalamy szczegóły dotyczące kuchni na wymiar: wspólnie analizujemy projekt, wybieramy rodzaj materiałów, podzespołów, kolorystykę frontów itp. Szczegóły zawarte w umowie są dla Państwa gwarancją bezpiecznej realizacji projektu.


  REALIZACJA

 • Realizacja – po podpisaniu umowy, dokonaniu przez Państwa przedpłaty przystępujemy do realizacji. W ustalonym czasie powinniśmy otrzymać od Państwa szczegółowy wykaz sprzętu AGD, my natomiast prześlemy do akceptacji Inwestora: wizualizację 3D, projekt techniczny mebli kuchennych oraz projekt techniczny przyłączy wod-kan, elektrycznych i wentylacyjnych. Jeżeli projekty zostaną przez Państwa zaakceptowane, czas wykonania kuchni na wymiar w zależności od wybranych materiałów oraz skomplikowania projektu wynosi od 3 do 6 tygodni. Na meble, podzespoły , montaż otrzymujecie Państwo piseną gwarancję.


 •