Slide background

Meble kuchenne na wymiar

Slide background

Kuchnie na wymiar

Slide background

Kuchnie nowoczesne i klasyczne

Slide background

Kuchnie i szafy na zamówienie

Meble kuchenne, kuchnie na wymiar i szafy pod zabudowę - Sochaczew, Pruszków, Warszawa

Firma Prestigeart zajmuje się szeroko rozumianą zabudową wnętrz mieszkalnych. Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne na wymiar oraz szafy na zamówienie. Specjalizujemy się w projektowaniu, aranżacji oraz produkcji nowoczesnych mebli kuchennych jak i kuchni klasycznych. Jesteśmy w stanie przygotować meble kuchenne oraz szafy do małego mieszkania jak i do dużego domu jednorodzinnego. Wykonując nasze meble służymy radą, zdobytym doświadczeniem, słuchamy indywidualnych sugestii. Wszystko po to aby zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne, oferując bogatą ofertę materiałową i kolorystyczną, a także wieloletnie doświadczenie stwarzamy możliwość realizowania nietuzinkowych i oryginalnych projektów. Chcielibyśmy aby niniejsza strona przybliżyła Państwu naszą ofertę oraz zachęciła do współpracy przy tworzeniu mebli kuchennych w Państwa domu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, w której znajdą Państwo aranżacje z wykorzystaniem mebli kuchennych będących w naszej ofercie. Przedstawione kuchnie na wymiar zostały zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienia klientów przez grupe Prestigeart - kuchnie na wymiar Warszwawa, kuchnie na wymiar Pruszków, kuchnie na wymiar Sochaczew

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów

1. Ile trwa wykonanie mebli kuchennych, kuchni na wymiar, pod zabudowę ?

Realizacja mebli kuchennych w naszej firmie wynosi od 4 do 6 tygodni w zależności od skomplikowania projektu i użytych materiałów. Klient na bieżąco informowany jest o stopniu zaawansowania prac nad projektem i wykonaniem zamówionych mebli.

2. Czy oferujecie nowoczesne rozwiązania w meblach kuchennych takie jak np. Kosze cargo?

Jak najbardziej. Nasze meble kuchenne możemy dowolnie wyposażyć w mechanizmy ułatwiające codzienne użytkowanie kuchni np. LeMans i Magic Corner – czyli systemy jezdne stosowane w szafkach narożnych, szuflady z cichym domykiem, szuflady wewnętrzne, szuflady pod zlewowe, servo-drive elektroniczny system otwierania szuflad, gniazda elektryczne instalowane w blacie, oświetlenie LED i wiele innych.

3. Czy firma udziela gwarancji na wykonane meble na zamówienie.

Oczywiście. Na wszystkie wykonane przez nas meble (kuchnie, szafy, meble) udzielamy pisemnej gwarancji.